Pokemon Go Greece Forum | Ελληνικό Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee Empty HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee

Δημοσίευση από kostas1987 Κυρ 17 Ιουλ 2016, 19:24

Σημείωση: Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη. Όποιος το δοκιμάσει ας μας το επιβεβαιώσει



Στο παιδικό πόκεμον υπήρχαν τρεις εκπαιδευτές, γνωστοί ως Eevee Brothers. Τα ονόματά τους ήταν Rainer, Pyro & Sparky και είχαν από ένα Vaporeon, Flareon & Jolteon αντίστοιχα.

Αν αλλάξετε το όνομα της Eevee σε ένα από τα ονόματα τον εκπαιδευτών και μετά την εξελίξετε η Eevee θα εξελιχθεί στο αντίστοιχο πόκεμον του κάθε εκπαιδευτή.

Άρα έχουμε:
Sparky = Jolteon
Rainer = Vaporeon
Pyro = Flareon
kostas1987
kostas1987

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Trainer Level : 28505
Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee Empty Απ: HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee

Δημοσίευση από DarkSonic9 Πεμ 21 Ιουλ 2016, 17:38

Καλησπέρα σας παιδιά, έχω μια ερώτηση η Eevee έχει και άλλες εξέλιξης  μπορούμε να κάνουμε και με αυτές το ίδιο να βάλουμε το όνομα και να εξελιχτεί η δεν γνωρίσουμε ακόμα.. Question  Question  
HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee 2v850ci
DarkSonic9
DarkSonic9

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Trainer Level : 28505
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2016
Ηλικία : 30
Τόπος : Κατερίνη,Πιερίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee Empty Απ: HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee

Δημοσίευση από DarkSonic9 Πεμ 21 Ιουλ 2016, 18:24

Κάτι ακόμα δοκιμάσα ότι έλεγε στο βίντεο και η εξέλιξη έγινε κανονικά το επιβεβαιώνω 100% Very Happy Very Happy
DarkSonic9
DarkSonic9

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Trainer Level : 28505
Ημερομηνία εγγραφής : 19/07/2016
Ηλικία : 30
Τόπος : Κατερίνη,Πιερίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee Empty Απ: HowTo: Πως να καθορίσουμε την εξέλιξη του Eevee

Δημοσίευση από giorgoscab23 Πεμ 21 Ιουλ 2016, 18:39

Τα ονόματα των eevee brothers ήταν στο κάντο... Δεν ξέρω αν υπήρξε αντίστοιχο γυμναστήριο και στα νέα pokemon... Για την ώρα πάντως δεν νομίζω πως υπάρχουν pokemon πέρα από τα πρώτα 151
giorgoscab23
giorgoscab23

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Trainer Level : 28475
Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης